Siulersuisut

Cecilie Marie Hardenberg

Siulittaasoq

Cecilie Marie Hardenberg

56 32 38

Sugisaq

cecma@niik.gl

    Siulersuisunut ilaasortaq

    Benny Kielsen

    55 16 80

    Landsforeningen Autisme Kreds Kalaallit Nunaat

    benny@niik.gl

      Benny Kokholm

      Siulersuisunut ilaasortaq

      Benny Kokholm

      55 19 05

      Inooqat

      inooqat@gmail.com

        Lisa Nielsen

        Siulersuisunut ilaasortaq

        Lisa Nielsen

        52 58 80

        Kalaallit Tusilartut Kattuffiat (KTK)

        lisa@niik.gl

          Karina Rasmussen

          Siulersuisunut ilaasortaq

          Karina Rasmussen

          24 21 61

          ISI

          karina@niik.gl

            Christina Johnsen

            Siulersuisunut ilaasortaq

            Christina Johnsen

            56 39 56

            Immikkut ilisimasalittut ilaasortaq

            christina@niik.gl

              Sara Jilsø Fleischer

              Siulersuisunut ilaasortaq

              Sara Jilsø Fleischer

              56 46 96

              Immikkut ilisimasalittut ilaasortaq

              sara@niik.gl